X
تبلیغات
زولا

وبسایت شورای اسلامی روستای آرتون طالقان

نتایج نظرسنجی برای ادامه کار سایت

  

 

این هم نتیجه نظرسنجی که خود شما امتیاز و رای داده اید 

  

 

توضیحات: 

 

 ۴۹ رای برای ادامه کار این سایت : قرار بوده و هست که کار این وبسایت ادامه داشته باشد اما نه در این مکان و با این محیط . کلیه کارهای جابجایی محیط انجام شده است و آمادگی کامل برای تغییرات اساسی را داریم فقط نیاز به نظرات شما دوستان داشتیم که نظراتتان مشخص شد. 

  

 ۲۹ رای برای بیهوده بودن کار این سایت : شاید از دید و نظر شما این سایت بیهوده باشد و هیچ محتوایی نداشته باشد. ما هم به حرف شما احترام گذاشتیم و با تشکیل تیم مدیریتی جدید قصد داریم که مطالب این سایت را پربارتر تقدیم شما دوستان کنیم.  

 ما با آغوشی باز از همه کسانی که بخواهند این سایت را هدفمند کنند استقبال  

خواهیم کرد.   

  

۲ رای برای تغییر مدیر سایت : این رای کم نشان لطف شما دوستان است و این روحیه ای چند برابر به اینجانب برای ادامه کار را میدهد. در اینجا به همه شما دوستان قول خواهم داد که در محیط جدید سایت آرتون نظر تک تک بازدیدکنندگان عزیز نسبت به همه بخشهای سایت عوض خواهد شد. 

در ضمن کسانی که تاکنون با ما همکاری میکردند (جهت ارسال عکس و مطلب) از همکاری خود منصرف نشوند چون در سایت جدید قسمت حامیان داریم که از این افراد یاد خواهد شد.

  

 ۴ رای برای حذف این سایت : درست است که با حذف این سایت همه چیز تمام میشود و زحمات چندین ساله ما به باد میرود اما از شما دوستان تقاضا دارم دلیل حذف این سایت را به صورت خصوصی اعلام فرمایید. 

 

 


Weblog Themes By Pichak

درباره وبلاگ

لوگوی وبلاگ

آمار سایت

تعداد بازدیدکنندگان : 247279

  • طلا
  • گلوله
  • ضایعات