وبسایت شورای اسلامی روستای آرتون طالقان

روستای آرتون طالقان ملقب به دهکده سلامت

 

  

 

 

  ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی طالقان در روز یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ در زمان مراسم روز طبیعت (پیتک) روستای آرتون طالقان را جز دهکده های سلامت عنوان کردند . 

 

دلیل نام گذاری این روستا به دهکده سلامت به این منظور بوده است که این روستا از لحاظ داشتن طبیعت زیبا و محیطی آرام و موقعیت جغرافیایی عالی و از همه مهمتر داشتن اهالی خونگرم و پاک در بین روستاهای دیگر طالقان خودنمایی فراوانی میکند.

 

نام دهکده سلامت را ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی طالقان برگزیدند و قرار شده است که این نام به همراه آثار تاریخی و محلی و آداب و رسوم و بازیهای محلی این روستا به ثبت ملی رسانده شود. 

 

در اکثر نقاط ایران دهکده های سلامتی شناسایی و ثبت شده اند که آرتون هم به جمع این دهکده ها پیوست.

   

 از ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی طالقان و گروه همراه و نیز اکیپ فیلمبرداری شبکه دو سیما تشکر و قدردانی فراوانی میگردد. 

 

در ضمن مراسم دیگری در این ماه در پیش داریم با نام جوی در کنی یا همان جوی پاک کنی که گروه شبکه دو سیما به ما برای فیلمبرداری و پخش در شبکه دو سیما وعده حضور دادند. 

 


 

 

 

از این پس برای مطلع شدن از آخرین اخبار این سایت میتوانید در خبرنامه آرتون عضو شوید تا به صورت اتوماتیک آخرین اخبار برای شما به اینباکس ایملیتان ارسال شود

 

 در گوشه سمت راست این سایت میتوانید با درج نام و ایمیل خود و قبول عضویت از این امکانات بهره مند شوید.

 

به یاد داشته باشید به دلیل اینکه این خبرنامه به صورت اتوماتیک و گروهی ارسال میشود امکان این را دارد که خبرنامه در باکس اسپم ایمیل شما ذخیره شود پس اسپم خود را کنترل نمایید. 

 

 


Weblog Themes By Pichak

درباره وبلاگ

لوگوی وبلاگ

آمار سایت

تعداد بازدیدکنندگان : 247565

  • طلا
  • گلوله
  • ضایعات